JeLiBál

O JeLiBále

V plesové sezóně byste rozhodně neměli vynechat náš Divadelní ples aneb Jelibál, který se každoročně koná v březnu – studenti oslavují zkouškové a pomalu nám přichází jaro. A protože je to ples divadelní, máme vždy předem zvolené téma - první ročník v roce 2012 byl kupříkladu škraboškový. Na našem plese si přijdou na své, jak tanečníci společenských tanců tak i Ti, kteří mají svůj styl a znají své kroky. Snažíme se Vám představit něco z naší dílny, ale rádi zveme i zajímavé hosty. Nechybí různé soutěže o ceny a samozřejmě tombola.

Jelibál má dveře dokořán a díky tomu se do plesání zapojují i "Centráci" tedy puberťáci s postižením spolu se svými podobně starými asistenty. Tito tanečníci si podle důvěryhodných zdrojů ples náramně užívají, jejich maminky pláčí dojetím za takovou možnost a hned po skončení plesu se společně začínají těšit na další ročník. Po pár hodinách plesání se zde daří dokonalá inkluze, ve které není poznat, kdo zde má/potřebuje svého asistenta.

Plakál JeLiBál vol. 1 Plakál JeLiBál vol. 2 Plakál JeLiBál vol. 3 Plakál JeLiBál vol. 4 Plakál JeLiBál vol. 5 Plakál JeLiBál vol. 6