Kalendář akcí:

23. února 2018
Kdo se bojí...
Hálkovo divadlo NBK
Kč 150,-/100,- ; 19:30

Pomáháme:Partneři:Jelibál

V plesové sezóně byste rozhodně neměli vynechat náš Divadelní ples aneb Jelibál, který se každoročně koná v březnu – studenti oslavují zkouškové a pomalu nám přichází jaro. A protože je to ples divadelní, máme vždy předem zvolené téma - první ročník v roce 2012 byl kupříkladu škraboškový. Na našem plese si přijdou na své, jak tanečníci společenských tanců tak i Ti, kteří mají svůj styl a znají své kroky. Snažíme se Vám představit něco z naší dílny, ale rádi zveme i zajímavé hosty. Nechybí různé soutěže o ceny a samozřejmě tombola.

Jelibál má dveře dokořán a díky tomu se do plesání zapojují i "Centráci" tedy puberťáci s postižením spolu se svými podobně starými asistenty. Tito tanečníci si podle důvěryhodných zdrojů ples náramně užívají, jejich maminky pláčí dojetím za takovou možnost a hned po skončení plesu se společně začínají těšit na další ročník. Po pár hodinách plesání se zde daří dokonalá inkluze, ve které není poznat, kdo zde má/potřebuje svého asistenta

Informace o nadcházejícím plesu:

Přijďte si zatančit 3. března 2017 do velkého sálu Obecního domu v Nymburce, začínáme v 19:30.

Letošním tématem je osobnost Bohumila Hrabala a vše, co je s ním neodmyslitelně spjato - ozdobit své slavnostní oděvy tak můžete trsem kančích štětin, umně vyvedeným nápisem “Zahrádkáři Kersku”, portrétem svého kočičího mazlíčka, nebo si můžete nonšalantně vychutnávat sklenici zlatavého moku u baru, u stolu nebo kdekoli, kde to provozní řád Obecního domu dovolí.

S mistrem je dnes už také vcelku očividně spojeno nymburské gymnázium - to samé gymnázium, v jehož prostorách byly zhruba v polovině nultých let jednadvacátého století položeny základy našeho divadelního spolku.

Večerem Vás bude provázet již tradičně kapela Trioda, tentokrát dokonce s bubeníkem.

Cena vstupenky na stání je 130 Kč, na sezení 180 Kč. Prodej lístků bude probíhat v kanceláři Nymburského kulturního centra na Palackého třídě.


(c) Divadelní spolek JeLiTa
2009 - 2017